Wesela

Organizowanie uroczystości weselnych to jedna z głównych specjalności Zajazdu Pod Kasztanem. Jeszcze na długo przed samą uroczystością ustalamy wraz z naszymi klientami wszelkie szczegóły dotyczące wesela. Przede wszystkim dobieramy menu odpowiednie dla charakteru uroczystości
i długości jej trwania, liczby gości i naturalnie indywidualnych upodobań młodej pary
oraz wyznaczmy godziny serwowania. Poza tym decydujemy w jakiej tonacji kolorystycznej
i jak udekorowana będzie tego dnia sala, w jaki sposób ustawione będą stoły, czy miejsca będą przydzielone imiennie gościom, czy zabawa będzie się odbywać przy muzyce mechanicznej, czy też będzie wykonywana na żywo i o wielu, wielu innych detalach.

Na każdym etapie ustalania szczegółów uroczystości możecie Państwo liczyć na nasze doświadczenie i poradę.

Powierzenie nam organizacji uroczystości weselnej i ustalenie jej szczegółów z wyprzedzeniem pozwoli w dniach bezpośrednio poprzedzającymi uroczystość skupić się na pozostałych sprawach, a jest ich w tym czasie z pewnością nie mało.

Przestronna sala Zajazdu umożliwi nam przyjąć około 80 gości młodej pary. Komfort weselnej zabawy w letnie dni z pewnością poprawi wydajna klimatyzacja, a przylegający do sali rozległy taras będzie doskonałym miejscem do zaczerpnięcia świeżego powietrza i azylem dla palących.

Na życzenie organizatorów możemy również wydzielić część sali dla najmłodszych gości.

Sąsiadujący bezpośrednio z Zajazdem parking umożliwi swobodne zaparkowanie pojazdów uczestników uroczystości. Teren Zajazdu jest ogrodzony
i na czas uroczystości zamykany. Dodatkowo poczucie bezpieczeństwa uczestnikom zabawy zapewnia stały monitoring obiektu.

Niewątpliwym atutem Zajazdu przy organizowaniu wesel jest możliwość zaoferowania gościom młodej pary noclegu na miejscu uroczystości. Dostępność pokojów pod ręką jest również nie do przecenienia w trakcie zabawy, szczególnie dla gości z małymi dziećmi.

Projekt i wykonanie Creato 2016 - Pozycjonowanie Grudziądz

XXL Gastro - urządzenia gastronomiczne http://www.oaza-urody.eu