Restauracja

Menu Zajazdu Pod Kasztanem opiera się na sprawdzonych potrawach kuchni polskiej, które dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i opiniom gości stale udoskonalamy i wzbogacamy.
Nie stronimy także od spełniania indywidualnych oczekiwań naszych klientów i na ich życzenie jesteśmy gotowi wyjść również poza nasz codzienny jadłospis.

Nasze posiłki serwujemy w restauracji, która pozwala nam ugościć do około 80 osób. Komfort restauracji w letnie dni z pewnością poprawi wydajna klimatyzacja, a przylegający do sali rozległy taras będzie doskonałym miejscem do zjedzenia posiłku na świeżym powietrzu.

Dla najmniejszych konsumentów mamy krzesełka, które pozwalają im biesiadować przy jednym stole ze starszymi.
Częścią Sali restauracyjnej jest bar oferujący alkohole i napoje bezalkoholowe oraz drobne zakąski.

Godziny otwarcia restauracji pozawalają naszym gościom zamówić wszelkie posiłki począwszy od śniadania, na późnej kolacji kończąc.
Zapraszamy w godzinach od 10.00 do 22.00. Jeśli zechcecie Państwo skorzystać z restauracji poza tymi godzinami będziemy również do Waszej dyspozycji.

Sąsiadujący bezpośrednio z Zajazdem parking umożliwi swobodne zaparkowanie pojazdów gości restauracji.

Dla osób, którym czas nie pozwala zasiąść przy stołach Zajazdu proponujemy przygotowanie dań na wynos.

W miesiącach letnich zapraszamy do naszego letniego ogródka. Specjalnością ogródka są potrawy przygotowywane na rożnie.

Letni ogródek – rożen

Usytuowany tuż przy lesie ogródek Zajazdu Pod Kasztanem to uzupełnienie naszej oferty na letnie miesiące. Przestronność ogródka do raj dla dzieci, a zacienione namiotem stoliki do doskonały punkt obserwacyjny dla ich rodziców. Upust energii dzieci mogą dać na ogródkowym placu zabaw, w naszej piaskownicy, czy też grając w piłkę na trawiastym placu. Teren ogródka jest ogrodzony,
co pozwala spokojnie obserwować biegające po nim dzieci.

Wypicie zimnego piwa i zjedzenie na świeżym powietrzu pysznej golonki albo kurczaka z rożna, które są specjalnością ogródka, to niezapomniane wrażenie kulinarne.

Letni ogródek to także propozycja dla przejeżdżających przez Grudziądz turystów, urlopowiczów zmierzających nad pobliskie jezioro, działkowców z nieopodal położonych ogrodów lub rowerzystów. Dogodny dojazd oraz sąsiadujący bezpośrednio z Zajazdem parking umożliwi swobodne pozostawienie pojazdów gości ogródka. Dla rowerzystów przygotowaliśmy również usytuowany na terenie ogródka stojak na jednoślady.

Usytuowanie ogródka umożliwia również skorzystanie z jego oferty właścicielom czworonogów.

Dla osób, którym czas nie pozwala zasiąść przy zacienionych stolikach ogródka proponujemy przygotowanie dań z rożna na wynos.

Projekt i wykonanie Creato 2016 - Pozycjonowanie Grudziądz

sterydy XXL Gastro - urządzenia gastronomiczne http://www.marcinzygmunt.com MM Gastro - kompleksowe wyposażenie gastronomiczne https://www.rezydencjahotel.pl/biznes/konferencje http://www.oaza-urody.eu