O Zajeździe

Zajazd Pod Kasztanem jest rodzinną firmą oferującą usługi z zakresu gastronomii i noclegów
od 30 lat.

Celem Zajazdu jest zapewnienie Państwu jak najlepszych warunków do wypoczynku po trudach codziennej pracy jak i w sprawach związanych z pracą zawodową.
Swoją pomocą służymy Państwu na co dzień i w chwilach w życiu wyjątkowych.

Prowadzona przez nas restauracja to doskonałe miejsce zarówno do zjedzenia codziennych posiłków, jak i do zorganizowania towarzyskiego czy też biznesowego spotkania, wesela, urodzin, przyjęcia pierwszokomunijnego, stypy i wielu innych uroczystości.

Zajazd jest kameralną bazą noclegową dla osób związanych z naszym miastem i jego okolicami obowiązkami służbowymi przebywających w Grudziądzu turystów, dla oraz dla gości organizowanych przez nas uroczystości.

Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom z roku na rok poszerzamy i udoskonalamy naszą ofertę. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i chętnie uwzględnimy je w naszej pracy. Jednocześnie bogaci dotychczasowymi latami pracy chętnie Państwu doradzimy jak zorganizować spotkanie czy też dobrać menu, aby Wasi goście byli zadowoleni.

Wieloletnie doświadczenie, kameralna atmosfera, przyjazna obsługa poparte osobistą opieką nad klientem, dają gwarancję, że oferowane przez nas usługi będą wykonane w sposób należyty i przyniosą Państwu satysfakcję z wyboru Zajazdu Pod Kasztanem.

Projekt i wykonanie Creato 2016 - Pozycjonowanie Grudziądz

sterydy XXL Gastro - urządzenia gastronomiczne http://www.marcinzygmunt.com MM Gastro - kompleksowe wyposażenie gastronomiczne https://www.rezydencjahotel.pl/biznes/konferencje http://www.oaza-urody.eu