Uroczystości pierwszokomunijne

Maj to tradycyjnie miesiąc pierwszych komunii świętych. Rodzicom, których dzieci przystąpią do tego sakramentu, proponujemy zorganizowanie z tej okazji uroczystości w restauracji Zajazdu Pod Kasztanem. Powierzenie nam tego zadania odciąży Państwa od całodziennej krzątaniny w kuchni
i pozwoli skupić się tego dnia na dziecku i jego najbliższej rodzinie.

Sala Zajazdu jest na tę okazję szczególnie dekorowana, w zależności czy bohaterem uroczystości jest przystępująca do pierwszej komunii dziewczynka, czy chłopiec. Natomiast sam Zajazd dekoruje w tym czasie pięknie kwitnący nad Zajazdem kasztanowiec.

Ogrodzony teren Zajazdu zapewni naszym pociechom bezpieczeństwo, natomiast przyległy do Sali restauracyjnej taras pozwoli dzieciom spędzić czas na świeżym wiosennym powietrzu, a palaczom uciec przed karcącym wzrokiem rodziców.

Sąsiadujący bezpośrednio z Zajazdem parking umożliwi swobodne zaparkowanie pojazdów uczestników uroczystości.

Niewątpliwym atutem Zajazdu przy organizowaniu tego typu uroczystości jest możliwość zaoferowania gościom spoza Grudziądza noclegu na miejscu uroczystości. Dostępność pokojów pod ręką jest również nie do przecenienia w trakcie rodzinnego spotkania, szczególnie dla gości z małymi dziećmi.

Projekt i wykonanie Creato 2016 - Pozycjonowanie Grudziądz

XXL Gastro - urządzenia gastronomiczne http://www.oaza-urody.eu